За даними Reuters, офіційно влада оголосить про рішення 27 липня, воно набуде чинності через 30 днів.

Влада США незабаром заборонить громадянам подорожувати до Північної Кореї.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на туроператорів Koryo Tours та Young Pioneer Tours, які організовують поїздки до Північної Кореї.

За їхніми даними, офіційно влада оголосить про рішення 27 липня, воно набуде чинності через 30 днів. Водночас не уточнюється термін дії цієї заборони.

У свою чергу, посольство США у столиці Південної Кореї, Сеулі, поки що не коментує це питання.

Нагадаємо, 19 червня американський студент Отто Вормбієр помер у США після визволення з в’язниці в Північній Кореї, де його засудили до 15 років колонії. 

Отто Вормбієру було 23 роки. Він приїхав до Північної Кореї взимку 2015 року разом з туристичною групою. Його заарештували за спробу вкрасти з готелю у Пхеньяні плакат з пропагандистським гаслом.

Верховний суд Північної Кореї засудив студента з США до 15 років у виправно-трудовій колонії. Після суду він виступив на прес-конференції у Пхеньяні і визнав провину.

У червні 2017 стало відомо, що Вормбієр, після визволення з-під варти в Північній Кореї, повернувся до США у комі. Обстежувати Вормбієра мали лікарі медичного центру університету Цинциннаті, штат Огайо.

У Північній Кореї тоді заявили, що Вормбієр заразився ботулізмом і впав у кому після прийому снодійного ще минулого року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Туризм до диктатури: історія засудженого в КНДР студента зі США.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: