Технології

Влада Японії планує розробити правила для летючих автомобілів

25 серпня, 2018 14:53
Технології/Влада Японії планує розробити правила для летючих автомобілів
Зберегти
Вигляд
В Японії створили раду з питань летючого транспорту, яка в найближчі 10 років має розробити та запровадити правила руху для летючих автомобілів.

В Японії створили раду з питань летючого транспорту, яка в найближчі 10 років має розробити та запровадити правила руху для летючих автомобілів.

Про це повідомляє Bloomberg.

За даними агентства, до цієї ради увійшла 21 компанія, зокрема американська корпорація Boeing, європейський концерн Airbus, а також Toyota, Cartivator, ANA Holdings, Japan Airlines і Uber Technologies.

«Уряд Японії надасть відповідну підтримку для реалізації концепції літальних апаратів», — заявили в Міністерстві торгівлі країни.

У липні японський уряд розповів, що планує розвивати громадський летючий транспорт. Перші польоти такого транспорту заплановані на 2020 рік.

Зазначається, що на першому етапі летючі автомобілі використовуватимуться під час стихійних лих, а також для переміщення людей між населеними пунктами в разі пошкодження доріг.

Влада Японії розраховує, що використання летючого громадського транспорту дозволить значно знизити кількість заторів на дорогах.

За інформацією видання, перше засідання ради з питань летючого транспорту пройде 29 серпня 2018 року.

Як повідомлялося, американське аерокосмічне агентство (NASA) і компанія Uber уклали угоду про спільну роботу над летючим таксі Uber Elevate.

Японська автомобільна корпорація Toyota заявила, що підтримає групу інженерів, які займаються розробкою повітряного авта.

 

Пов`язані новини