На сайті Київміськради зареєстрували електронну петицію з вимогою посилити правила пасажирських перевезень, зокрема, усім столичним перевізникам найняти кондукторів.

Автором петиції є Антон Пузань. На його думку, щоб уникнути можливих небезпек та жертв, перевізники повинні наймати на роботу кондукторів.

«Чинними правилами пасажирських перевезень, затвердженими урядом України, чітко прописано, що водій не має права обілечувати пасажирів здійснюючи рух транспортного засобу. Натомість сотні водіїв столичних маршруток ледь не щохвилини відволікаються від керма, зокрема і рухаючись через пішохідні переходи, швидкісні магістралі, мостові переходи, житлові квартали», — йдеться у у петиції.

Відтак, автор звернення пропонує змусити перевізників найняти додаткових працівників, які будуть займатись виключно обілечуванням людей.

Для того, щоб петиції розглянула комісія міськради, їй необхідно зібрати 10 тисяч підписів, наразі зібрано п'ять.

Раніше повідомлялось, що в Україні можна перевірити наявність ліцензії маршрутки на перевезення пасажирів за номером авто.

За словами міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, близько половини автоперевізників в Україні працюють з порушеннями закону.

Поділитись: