Партія «УКРОП» обрала олігарха Ігоря Коломойського, якому належить ряд підприємств групи «Приват», в тому числі 49% акцій «Приватбанку», головою Комісії партійного контролю.

Партія «УКРОП» обрала олігарха Ігоря Коломойського, якому належить ряд підприємств групи «Приват», в тому числі 49% акцій «Приватбанку», головою Комісії партійного контролю.

Про це повідомляє прес-служба партії. Рішення було прийняте в ході XI з’їзду партії «УКРОП».

«Це велика честь для Ігоря Коломойського і велика підтримка для нас усіх. Наша партія з його приходом максимально підсилилася, тому що він справді лідер цієї партії», – зазначив член політради УКРОПу, голова Волинської обласної ради Ігор Палиця.

Зазначається, що сам Коломойський не зміг бути присутнім на з'їзді, але надіслав заяву зі згодою очолювати Комісію партійного контролю партії. 

Згідно з партійним статутом, Комісія партійного контролю це «постійно діючий контрольно-ревізійний орган Партії, який контролює та перевіряє дотримання вимог Статуту, програмних документів, партійної дисципліни та етики членами Партії».

Відзначається, що Голова Комісії партійного контролю є керівною особою в партії.

Компетенція партійного органу, який очолив Коломойський, включає в себе доступ до будь-яких партійних документів, проведення перевірок, тлумачення положень партійного статуту.

Згідно з статутом, засідання цієї Комісії є закритим, а розголошення її рішень заборонені до розголошення. При цьому рішення Комісії є остаточними і обов’язковими до виконання партією.

Водночас із обранням олігарха на роль фактичного керівника партії «УКРОП», її маніфест ставить своєю головною політичною задачою «покарати і назавжди усунути від прийняття рішень» олігархів.

Окрім цього, манфіест декларує намір усунути олігархів від прийняття нової Конституції. Іншим наміром партії є поверненням власності олігархів державі.

Поділитись: