У Миколаєві українські Військово-морські сили провели спільні з Великою Британією навчання Warrior Watcher — 2019, а в акваторії Чорного моря українські моряки взяли участь у спільних маневрах з румунськими та американськими колегами.

Про це повідомляє ВМС України.

Так, 16 жовтня ракетний катер «Прилуки» разом з американським ракетним есмінцем «Портер» та румунським корветом «Контр-адмірал Хорію Мачелларіу» провели тренування типу PASSEX.

«У ході тренування кораблі країн відпрацювали низку завдань по підвищенню взаємосумісності у відповідності до стандартів Північноатлантичного Альянсу (НАТО)», — йдеться у повідомленні.

Також 16 жовтня у Миколаєві стартували українсько-британські навчання. Їх основна мета — ознайомлення з теоретичними основами планування та оцінки ризиків захисту аеродромів і критичних об’єктів інфраструктури за стандартами НАТО.

Також військові працюють над підвищення рівня взаємосумісності між підрозділами ЗСУ та підрозділами охорони Королівських Військово-повітряних сил Великої Британії.

Досвід НАТО перейматимуть підрозділи морської піхоти, морської авіації та Повітряних сил України. Навчання Warrior Watcher проводяться вперше.

У вересні повідомлялось, що українські моряки завершили навчання у США для служби на катерах класу Island.

Поділитись: