Війна

Внаслідок авіаударів по Алеппо загинули 25 цивільних, місто залишилося без води

Війна/Внаслідок авіаударів по Алеппо загинули 25 цивільних, місто залишилося без води
Зберегти
Вигляд

Сирійське місто Алеппо зазнало нових авіаударів, в результаті яких були зруйновані десятки будівель і загинули щонайменше 25 мирних жителів. Про це повідомляє AFP, не уточнюючи, чиї саме бомбардувальники здійснили атаку.

Представники ООН зазначають, що місто, в якому проживають близько двох мільйонів мирних жителів, залишилися без води після влучання ракети в насосну станцію. Також місцеві рятувальники повідомили, що багато людей залишилися під завалами.

Райони у східному Алеппо потрапляють під інтенсивний повітряний і артилерійський вогонь вже п'яту ніч поспіль на тлі підготовки сирійської армії до наземної операції, щоб вибити повстанців з міста.

Нагадаємо, 23 вересня російські військові бомбардувальники здійснили обстріл східної частини сирійського міста Алеппо.

Обстріли почалися через декалька годин після того, як уряд Сирії оголосив про початок наступу на райони міста, які перебувають під контролем повстанців. За словами сирійських активістів, східні райони Алеппо бомбардують сирійські і російські бойові літаки.

Пізніше голова МЗС Росії Сергєй Лавров заявив, що на сьогоднішній день у РФ немає жодного варіанту щодо вирішення конфлікту в Сирії. 

Пов`язані новини