Війна

Внаслідок обстрілів в Авдіївці постраждали 133 будинки і 25 квартир — голова ВЦА

Війна/Внаслідок обстрілів в Авдіївці постраждали 133 будинки і 25 квартир — голова ВЦА
Зберегти
Вигляд
Внаслідок обстрілів з боку бойовиків у Авдіївці задокументовано 179 пошкоджень різного ступеня у приватних будинках та квартирах багатоповерхових міських будинків.

Внаслідок обстрілів з боку бойовиків у Авдіївці задокументовано 179 пошкоджень різного ступеня у приватних будинках та квартирах багатоповерхових міських будинків. Про це повідомляє голова Військово-цивільної адміністрації Донецької області Павло Жебрівський.

За його словами, ніч у Авдіївці пройшла відносно спокійно, щоправда, мали місце поодинокі обстріли на околицях міста.

«Станом на 8:00 5 лютого задокументовано 179 пошкоджень різного ступеня у приватних будинках і квартирах міста. Із них – 133 у приватному секторі, 25 квартир у багатоповерхівках», — написав він про дані руйнувань внаслідок обстрілів, починаючи з 31 січня.

«Пошкоджено також 7 приватних гаражів, 3 автомобілі, магазин та залізничні колії на станції Авдіївка», — додав Жебрівський.

Раніше в коментарі Громадському голова міської військово-цивільної адміністрації Павло Малихін розказав, що Авдіївка забезпечена водою і теплом, не вистачає тільки світла.

Також повідомлялося, що підстав для евакуації Авдіївки немає.

Нагадаємо, під Авдіївкою сталося загострення збройного конфлікту. 29 січня у боях неподалік населеного пункту 5 українських військових загинули і 14 дістали поранень. А 30 січня загинули 3 військових, і 17 дістали поранень.

Внаслідок обстрілів Авдіївка залишилася без води та електрики.

Пізніше через ескалацію збройного конфлікту в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відновлення Авдіївки після обстрілів: в оселі людей повертається тепло.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

 

Пов`язані новини