ВО «Свобода» пропонує попросити допомоги у проведенні АТО на Сході в НАТО. Відповідний законопроект у Верховній Раді зареєстрували народні депутати Олексій Кайда, Юрій Сиротюк, Маркіян Лопачак та Олексій Фурман. Про це повідомляє прес-служба партії.

У проекті закону йдеться про припинення військово-технічного співробітництва з Росією та надання військово-технічної і гуманітарної допомоги Україні.

«Згідно з Хартією про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору, держави-члени НАТО підтвердили свою позицію щодо підтримки суверенітету, незалежности і територіяльної цілісности України, її статусу без`ядерної держави, а також принципів непорушности кордонів. Тому з метою захисту національних інтересів ми пропонуємо ухвалити звернення Верховної Ради до держав-членів Північноатлантичного альянсу щодо об`єднання зусиль для вжиття рішучих заходів з припинення військової агресії, яка здійснюється проти України, припинення військово-технічного співробітництва з Російською Федерацією та надання військово-технічної і гуманітарної допомоги Україні», – зазначив один з ініціаторів звернення Олексій Кайда.

Поділитись: