Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко заявив, що вода з мереж Ізмаїльського водопроводу придатна для вживання. Про це він написав у Facebook.

«Мережі комунального підприємства «Ізмаїльське ВУВКГ» чисті – як і свердловини. Це означає, що вода з мереж Ізмаїльського міського водогону безумовно придатна для вживання», - йдеться в повідомленні.

За словами Абрамченка, в зв'язку з цим, з 28 червня, влада більше не возитиме воду в місто бочками.

При цьому він додав, що підвезення питної бутильованої води по домівках представників соціально незахищених категорій населення продовжиться. Також влада продовжить безкоштовно лікувати хворих, які поступили в стаціонари під час спалаху кишкової інфекції.

За даними служби з надзвичайних ситуацій, протягом 16-27 червня в Ізмаїльську районну лікарню з попереднім діагнозом «гострий гастроентероколіт» звернулося 757 осіб (з них 439 дітей) місцевих жителів м.Ізмаїл і с.Броска Ізмаїльського району Одеської області.

«Станом на 7:00 28 червня в медичних закладах м.Ізмаїла знаходиться 119 осіб (з них 89 дітей). Фахівцями СЕС здійснюється комплекс санітарно-епідеміологічних заходів. Попередня причина захворювання - споживання недоброякісної води», - йдеться в повідомленні, на сайті ДСНС.

Станом на 7:00 27 червня в медичних закладах Ізмаїл перебували 136 осіб, з них 106 дітей.

В.о. головного державного санітарного лікаря України Святослав Протас в ефірі Громадського повідомив, що в Ізмаїлі Одеської області можливе зростання захворюваності на гепатит А після спалаху кишково-вірусної інфекції.

Поділитись: