Водій поліцейського авто, яке збило у Києві дитину на велосипеді, заявив, що вони їхали з колегою по роботі та нікого не супроводжували

Водій поліцейського авто, яке збило у Києві дитину на велосипеді, заявив, що вони їхали з колегою по роботі та нікого не супроводжували. Утім раніше джерела у поліції повідомили Громадському, що авто належало до кортежу президента Порошенка.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського з відділення медичних оглядів на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння, де перебуває водій.

За словами водія Андрія, вони працюють у батальйоні супроводження Головного управління Національної поліції міста Києва. Водій перебуває у шоковому стані після аварії.

Він повідомив Громадському, що працює у поліції вже 15 років.

«Там гараж стоїть перед пішохідним переходом, нічого не було видно. Цей хлопець порушив — він їхав дуже швидко на велосипеді, а не переходив, я сподіваюсь, шо з ним все добре», — сказав водій.


З дитини під час зіткнення з авто злетіло взуття Фото:Настя Станко/Громадське

За його словами, у машині не було ані проблискових маячків, ані сирен. Поліцейські спростували інформацію свідків, які заявили, що машина нібито їхала з сиреною.

«Він (хлопець на велосипеді - ред.) був у навушниках, не бачив, ми його теж не бачили. Він вилетів одразу, ми стукнули його велосипед, і він виходить впав на капот, і його відкинуло потім від капот. Я одразу до нього підбіг, дав води, почав надавати медичну допомогу і одразу ми викликали швидку», — розповів обставини ДТП напарник водія.

Поліцейські стверджують, що їхали на швидкості, допустимій у місті.

Лікар у відділенні медоглядів не повідомив результатів аналізів, пославшись на лікарську таємницю.

Раніше джерела у поліції повідомили Громадському, що дитину в Києві збило авто з кортежу президента Порошенка.

Водночас голова Департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Андрій Жигулін у коментарі Громадському заперечив цю інформацію.

Інформаційний ресурс dtp.kiev.ua заявив, що винуватець ДТП має багато документів з державних органів.

Пізніше поліція офіційно заявила, що дитину в Києві збило поліцейське авто на спецзавданні.

Дитину із тілесними ушкодженням доставили в лікарню. За фактом аварії поліції порушила справу за статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Патрульні, які перебували на Григоренка на місці аварії, повідомили, що водій авто не був у стані алкогольного сп'яніння.

Поділитись: