Агентство з охорони навколишнього середовища США повідомило, що Volkswagen під час тестів використовував програмні засоби для заниження викидів шкідливих речовин порівняно зі звичайними показниками, повідомляє Інтерфакс-Україна.

При цьому низькі викиди газів в атмосферу були одним із центральних пунктів в рекламній кампанії Volkswagen і багато в чому завдяки цьому німецький автовиробник зміг обійти з продажу в США у першому півріччі головного конкурента Toyota Corp.

Через розслідування дій компанії у США довелося призупинити продаж ряду автомобілів з дизельним двигуном. У випадку доведення вини, Volkswagen загрожує штраф у $18 млрд і відкликання тисяч автомобілів.

Водночас у понеділок після інформації про маніпуляцію Volkswagen з тестами на екологічність автомобілів акції німецького автовиробника на європейських майданчиках рухнули майже на 20%, пише Reuters.

Volkswagen Konzern - німецький автомобільний концерн, штаб-квартира компанії знаходиться в місті Вольфсбург (Wolfsburg). Volkswagen AG разом з концернами Toyota та GM-Group входить в трійку найбільших світових автовиробників, випускає автомобілі під торговими марками Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Seat, MAN, Scania, Škoda, Porsche (з 2011 року) і власне Volkswagen.

/ фото inautonews.com

Поділитись: