Комік та шоумен Володимир Зеленський 31 грудня оголосив, що буде брати участь у майбутніх виборах президента України.

Про це Зеленський оголосив в ефірі телеканалу «1+1».

Зазначимо, що «1+1» показав новорічне звернення президента Петра Порошенка вже після 00:00, а перед самим Новим роком транслював звернення Зеленського.

Раніше Зеленський заявив, що партія «Слуга народу», членом якої він є, іде в політику. На запитання, чи піде він у президенти, Зеленський сказав, що «багато думає про це».

Нагадаємо, український співак, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук заявив, що «не знає» такого політика як Володимир Зеленський.

Згідно з останнім соцопитуванням, чинний президент України Петро Порошенко вийшов на другу позицію у передвиборчому рейтингу, обійшовши Володимира Зеленського. Лідером залишається очільниця партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Цього ж дня до ЦВК подав документи перший кандидат у президенти — самовисуванець Ігор Шевченко.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Станом на грудень вже налічується понад 30 кандидатів, які оголосили про намір брати участь у президентських перегонах. Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець тощо.

Петро Порошенко заявив, що оголосить про балотування на виборах після початку виборчої кампанії.

Поділитись: