Волонтерка Маруся Звіробій (справжнє ім’я Олена Біленька) запевняє, що не змовлялася з депутаткою від «Європейської Солідарності» Софією Фединою погрожувати президенту Володимиру Зеленському, а просто закликали його бути обачним.

Про це вона заявила під час засідання Печерського райсуду Києва, який обирає їй запобіжний захід.

«У ваших документах я прочитала: злочинний умисел і попередня змова. Ви довели, що він злочинний? Ви довели попередню змову, в чому попередня змова? Ви нічого цього не довели. Ми з Софією не домовлялися попередньо погрожувати президенту. Те, що зараз відбувається, означає, що той, хто попередньо домовиться зробити стрім на будь-яку тему, має зважати, що він уже ходить під статтею», — каже Звіробій.

«Коли нашого теперішнього президента дивилися мільйони, а не як мене десятки тисяч, — і він то хоронив Порошенка, то розстрілював Верховну Раду — у нас була демократія і свобода слова, і на цій свободі слова цей Зеленський став президентом. А тепер за такі саме дії — і поменше: я не погрожувала нікому! — він хоче вкрутити гайки військовослужбовцям» — наполягає колишня військова.

Про її висловлювання на адресу Зеленського під час трансляції Звіробій зазначила: «Я готую людей до того, щоб вижити. Це до тої розмови, яка була у мене до президента. Як в інструктора, який пояснить, чому тре каску носить, бронік, голубу сорочку не одягати і все інше». 

Нагадаємо, 6 листопада 2019-го ДБР відкрило провадження щодо висловлювань народної депутатки від «Європейської Солідарності» Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій про президента Володимира Зеленського.

Приводом для провадження стала трансляція Федини та Звіробій у Facebook з кав’ярні у Львові, де вони з використанням ненормативної лексики розкритикували спілкування Зеленського з добровольцями у Золотому на Донбасі.

«Ти там частіше їзди, там тебе підірвуть, хто-небудь там тебе підірве», — сказала волонтерка.

Депутатка додала, що «там ненароком може вибухнути граната, там бувають обстріли».

6 лютого слідчі ДБР повідомило Звіробій про підозру у погрозі вбивством президенту Володимиру Зеленському.

Поділитись: