УКРАЇНА

Публічне волонтерство в Україні: інтерв'ю з лідером гурту «Антитіла»

30 квітня, 2018 15:28
УКРАЇНА/Публічне волонтерство в Україні: інтерв'ю з лідером гурту «Антитіла»
Зберегти
Вигляд
Представництво Дитячого фонду ЮНІСЕФ в Україні та відомий український співак, лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя, наприкінці лютого підписали меморандум про співпрацю в межах проекту «U-Report» Ukraine.

Тарас став другом проекту й тепер надихатиме молодь бути активними та висловлювати власну точку зору стосовно всього, що відбувається в країні.

«U-Report» — це волонтерський проект, який прийшов в Україну уже понад два роки тому. Волонтери проекту вчать розуміти, як  впливають рішення великої кількості молодих людей на дії влади. Цільова аудиторія — українці віком від 20-ти років, щоправда, інколи залучають і школярів.

«U-Report» працює через безкоштовні СМС, Twitter та Facebook. В опитуванні «U-Report» виносяться різні важливі для молоді соціальні питання, як-от цькування, дискримінація тощо. Результати передають у профільні міністерства й організації, які мають використовувати їх у розробці своїх програм та послуговуватися цими даними, ухвалюючи важливі рішення.

«U-Report» — це один з найпростіших інструментів, якими молодь може впливати на зміни у важливих сферах суспільного життя. Громадське поспілкувалося з Тарасом Тополею про волонтерство, проект та його реалізацію в Україні.

/Марія Романенко

Пов`язані новини