18 березня стало відомо, що у Миколаєві у власній квартирі застрелився 29-річний керівник обласного аеропорту, льотчик Владислав Волошин. За словами родичів, останнім часом він перебував у пригніченому стані й висловлював тривожні наміри.

Заступниця генерального директора з розвитку аеропорту в Миколаєві Аліна Коротич повідомила, що чиновники Миколаївської ОДА примушували Владислава Волошина підписати акти виконаних робіт на ремонт КП «Миколаївський міжнародний аеропорт», що розпочався у 2017 році.

Про це Коротич сказала у коментарі Громадському. 

За її словами, Волошин не погоджувався підписувати документи. 

«Були якісь перемовини з облдержадміністрацією, щодо підписання акту виконаних робіт, стосовно терміналу. Тих робіт, які вже були виконані. Але тендеру фактично не було. Він був скасований. Тож це не є законно і тому він не погоджувався», — зазначила вона. 

Водночас журналіст Андрій Лохматов опублікував одну з останніх переписок Волошина, у якій він говорить про тиск з боку очільника Миколаївської ОДА Олексія Савченка, про бажання покинути аеропорт і про те, що останнім часом його не полишають суїцидальні думки.

«Я його не боюсь. Дітей якось без батька не хочеться лишати, але суїцидальні думки мене не покидають», — йдеться у листуванні.

Голова Миколаївської ОДА  Олексій Савченко за інформацією його помічника нині перебуває у відпустці. На своїй сторінці у Фейсбук Савченко висловив співчуття родині загиблого Волошина.

«Дехто взявся тиражувати телефонну переписку Влада, як я зрозумів, з колишніми керівниками КП «Миколаївський міжнародний аеропорт», які й натворили на підприємстві казна-що.Припиніть займатися незрозумілими речами. Є правоохоронні органи, які об’єктивно і неупереджено розберуться в тому, що сталося», — написав Савченко.

18 березня стало відомо, що у Миколаєві у власній квартирі застрелився Владислав Волошин, 29-річний керівник обласного аеропорту, льотчик. Поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК (умисне вбивство), триває слідство.

Владислав Волошин був учасником бойових дій на Донбасі, його нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Він був пілотом штурмовика.

У Росії його звинуватили у збитті малайзійського «Боїнга» рейсу МН17. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про загиблого військового льотчика Владислава Волошина

Поділитись: