Життя

Волинян повернувся додому після піврічного полону в «ДНР»

Життя/Волинян повернувся додому після піврічного полону в «ДНР»
Зберегти
Вигляд

26 лютого додому після піврічного полону повернувся військовослужбовець 51-ої бригади Тарас Ткачук. Його і ще трьох українських бійців обміняли на загиблих бойовиків. Операцію організували колишні воїни-афганці.

Чи не на кожному перехресті у Луцьку патріотична молодь зупиняло авто, що везло в рідний Рожищенський район звільненого з полону військовослужбовця. Адже Тарас Ткачук один із тих, кого бойовики найдовше протримали в полоні. Усе через його військову спеціальність. Сам хлопець розповідає, що його кілька разів “знімали” з автобуса під час попередніх обмінів полоненими.

У серпні Тарас і Ігор Ткачуки потрапили в Іловайський котел. Батьки втратили зв'язок із синами. Ігор знайшовся і повернувся додому на ротацію. Тараса взяли в полон російські військові. Згодом вони передали його бійцям так званої ДНР.

«Спочатку було важко, були поранення, не вистачало їжі. Але згодом волонтери почали привозити нам їжу», – каже хлопець.  Тарас переконує, що з них не знущалися. А рідні розповідають, що саме з відео викладених в інтернеті довідались, що їхній Тарас живий. Щоправда у сюжетах російського телебачення Тараса Ткачука називали мешканцем Хмельниччини.

/Громадське.Волинь

Пов`язані новини