Усі вибухові пристрої, які у США невідомі надсилають колишнім посадовцям і політикам, були дієві та мали схожі принципи побудови. Про це в ефірі Громадського повідомила Тетяна Ворожко, журналістка української служби «Голосу Америки».

«Все що відомо на цей момент: усі вибухові пристрої вони подібні, вони досить примітивні, але вони дієві. Тобто вони реально могли вибухнути. Це вказує на те, що за цим могла стояти одна особа, або група осіб», — повідомила журналістка, яка наразі перебуває у США.

Вона додала, що потенційними жертвами невідомих є потенційні демократи, які «найбільше демонізуються супротивниками».

«Ми бачимо, що потенційні жертви це не лише демократи, а ті демократи, які найбільш демонізуються у пресі і серед супротивників. Зараз не називаються якісь можливі причетні. Ведеться розслідування, на нього є досить багато ресурсів», — додала Ворожко.

Нагадаємо, 24 жовтня офіс телеканалу CNN у Нью-Йорку евакуювали через підозрілий пакунок. Правоохоронці заявили, що підозрілий пакунок для CNN знайшли в поштовому відділенні. Як пояснила в ефірі Громадського журналістка Ворожко, пакунок, який виявили у поштовій скриньці CNN, за даними поліції, був адресований на ім’я Джона Бреннана, екс-глави ЦРУ США.

Також нагадаємо, у передмісті Нью-Йорка працівники Секретної служби США виявили бомбу в пошті, адресованій Гілларі та Біллу Клінтонам. Згодом агенти виявили другу бомбу, адресовану Бараку Обамі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бомби у Клінтонів, Обами, «пакунок» для Білого дому та евакуація СNN: що відомо

Джерела Associated Press з посиланням на слідчих пов'язують вибухівку зі знайденим вибуховим пристроєм біля будинку мільярдера Сороса в Нью-Йорку.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile