default

«Вони везуть свої проблеми до нас». Найгучніші цитати Трампа про Мексику

default/«Вони везуть свої проблеми до нас». Найгучніші цитати Трампа про Мексику
Зберегти
Вигляд
lead

Кандидат у президенти США Дональд Трамп планує «вже завтра» зустрітися з президентом Мексики Енріке Пенья Ньето. Про це він написав у своєму твіттері сьогодні вранці за київським часом. 

Медіа назвали заяву «несподіваною», зважаючи на  антимігрантські лозунги, в тому числі щодо будування стіни на кордоні США з Мексикою за її ж гроші.  

Напередодні анонсованої зустрічі Громадське зібрало найгучніші заяви Трампа про Мексику та мексиканців.

«Я побудую високу стіну»

 «Я побудую високу стіну, а ви повірте, ніхто не вміє будувати стіни краще від мене. Я побудую її з мінімальними витратами. Я побудую велику, велику стіну на південному кордоні і змушу Мексику сплатити всі затрати на неї. Запам’ятайте мої слова» (Червень 2015)

«Мігранти - це отруйна змія»

«Ми повинні знати, кого пускаємо до країни! Мігранти - це отруйна змія, яка жалить кожного, хто пригріє її» (Березень 2016)

«Вони везуть наркотики. Вони ґвалтівники»

«Коли Мексика шле до нас своїх людей, то це далеко не найкращі люди. Вона шле людей, у яких купа проблем, і вони везуть свої проблеми до нас. Вони везуть наркотики. Вони везуть злочинність. Вони ґвалтівники. Хоча деякі з них, я припускаю, непогані хлопці». (Червень 2015)

«Мексиканський уряд не є нашим другом»

«Мексиканський уряд хоче, аби кордон був відкритим, доки їм це буде вигідно. Вони не тільки вбивають нас на кордоні, але вони вбивають у нас торгівлю... Мексика робить мільярди доларів при цьому. Мексиканський уряд не є нашим другом». (Серпень 2015)  

«Ззовні вони виглядали злочинцями»

«Мітингарі в Нью-Мексико були бандитами, які несли прамор Мекски. Зсередини цей протест виглядав великим та красивим, але ззовні вони виглядали злочинцями». (Травень 2015) 

«Вони не хочуть вирішувати проблеми, бо це їм вигідно»

«Мексика могла б вирішити 90 відсотків проблем завдяки жорсткій позиції, але вони не хочуть. Вони не хочуть вирішувати проблеми, бо це їм вигідно».(Червень 2015) 

«Нам потрібні міцніші кордони та СТІНА»

«З першого дня я казав, що я збирався побудувати велику стіну на південному кордоні, і багато іншого. Зупинимо нелегальну міграцію...

Передозування героїном забирає життя наших дітей та інших на Середньому Заході. Це приходить до нас з нашого південного кордону. Нам потрібні міцніші кордони та СТІНА». (Серпень 2016) 

 

Пов`язані новини