Представники Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та органів із питань громадського здоров’я кількох країн Європи вважають, що молодь нині є головним поширювачем коронавірусу.

Про це в інтерв’ю BBC заявив регіональний директор ВООЗ у Європейському регіоні Ганс Клюґе.

«Ми отримуємо повідомлення від органів охорони здоров’я деяких країн про те, що більше частка людей з новою інфекцією спостерігається серед молоді. Для мене це достатньо твердий аргумент, аби переосмислити те, як краще це донести до молодих людей», — сказав він.

Як зазначає BBC, про молодь як основних поширювачів коронавірусу говорять і в інших країнах Європи. Так, у Нідерландах виявили, що серед людей молодшого віку вірус поширюється швидше, ніж серед старших.

А очільниця департаменту охорони здоров’я французького регіону Бретань Анн-Бріяк Білі заявила, що нещодавні спалахи COVID-19 там пов’язані з поведінкою людей віком 18-25 років, які не дотримуються соціального дистанціювання.

  • Раніше представниця ВООЗ Марґарет Гарріс застерегла уряди країн від ставлення до пандемії коронавірусу як сезонного явища. Вона пояснила, що коронавірусна хвороба не поширюється хвилями, на відміну від, наприклад, грипу.
  • 27 липня генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус повідомив, що за останні шість тижнів загальна кількість випадків COVID-19 зросла майже удвічі. Через це він оголосив про скликання надзвичайного комітету Організації.
Поділитись: