УКРАЇНА

Вороненков не давав правоохоронцям головної інформації — екс-депутат Держдуми Пономарьов

24 березня, 2017 21:37
УКРАЇНА/Вороненков не давав правоохоронцям головної інформації — екс-депутат Держдуми Пономарьов
Зберегти
Вигляд
Убитий екс-депутат Держдуми РФ Денис Вороненков не встиг повідомити правоохоронцям головної інформації, якою він володів.

Убитий екс-депутат Держдуми РФ Денис Вороненков не встиг повідомити правоохоронцям головної інформації, якою він володів.

Про це заявив в інтерв'ю Громадському екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов.

За його словами, Вороненков був носієм «ключових секретів» з приводу фінансового становища вищого генералітету Російської Федерації.

«Просто ви в курсі свідчень у справі Януковича, але свідчення у справі Януковича це додаткова «вишенька на торті», тому що насправді свідчення у справі Януковича може дати величезну кількість людей, які не є депутатами Державної Думи, чи не точно не бути такими крутими і високопоставленими силовиками, як Денис. Денис був носієм ключових секретів з приводу фінансового становища вищого генералітету Російської Федерації. У цьому сенсі якби цю інформацію в Україні почали б використовувати, і почали використовувати правильно і мудро, то це було б сильніше не однієї дивізії на фронті», — сказав Пономарьов.

На думку екс-депутата, в Україні було не дуже багато людей, яких би цікавила ця інформація.

«Він всіляко намагався (розкрити інформацію), Просто деякі люди з російської опозиції, підхоплені деякими людьми тут в Україні, починали кампанію про те, що він шахрай, який втік від переслідування. І тим самим, ваші політики на відміну від російських політиків, які менш чутливі до фейсбуку і кількості лайків, репоста і так далі, почали коливатися — навіщо їм цей головний біль? Якийсь російський, ще й якийсь мутний, ще не зрозуміло, а раптом він агент Путіна, та ну його на фіг, ми дистанціюємося, а далі подивимося як справа далі піде, і поставили ситуацію на паузу», — сказав він.

Нагадаємо, що 23 березня близько 12 години у Києві біля «Прем'єр Паласу» вбили екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, який отримав українське громадянство та був свідком у справі про Держзраду екс-президента Віктора Януковича.

Вбивця Вороненкова помер у лікарні. За словами генпрокурора Юрія Луценка, документи, які були у кілера свідчать про те, що він мав українське громадянство. Охоронець Вороненкова, який встиг вистрелити у кілера, був поранений та знаходиться у лікарні й співпрацює зі слідством.

Пізніше було оприлюднено відео моменту вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про вбитого екс-депутата РФ Вороненкова.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини