УКРАЇНА

Восени до армії планують призвати близько 35 тисяч українців

УКРАЇНА/Восени до армії планують призвати близько 35 тисяч українців
Зберегти
Вигляд

У жовтні 2016 року відбудеться черговий призов на строкову службу до лав Збройних сил України та інших силових підрозділів.

До кінця року планують набрати 25-35 тисяч осіб, повідомив заступник начальника Генштабу з питань управління персоналом Володимир Талалай, передає «24 канал».

За його словами, служити новобранці в зоні проведення антитерористичної операції не будуть. Він також повідомив, що військові комісаріати будуть комплектуватися виключно військовослужбовцями, які проходили службу в АТО. Таким чином, вводиться реформа військкоматів.

Пов`язані новини
Життя
8 грудня 2018
У Рівному працівники військкомату намагались затримати «призовника» на вулиці
У Рівному чоловіка на вулиці зупинили працівники військкомату і, не надавши жодних документів, вимагали проїхати з ними. Працівники військкомату поводили себе грубо і вживали лайку. Чоловік почав знімати подію на відео і викликав поліцію.За даними місцевого видання «Радіо Трек», за чоловіком до Рівного приїхали представники комісаріату з Хмельницької області, оскільки він нібито там зареєстрований. Водночас у коментарі UA:Рівне чоловік, який назвався Владом, спростував інформацію про реєстрацію на Хмельниччині.Він пояснив, що вранці йшов на роботу і до нього під‘їхало авто Hyundai, у якому перебували чоловіки у військовій формі. Один з них вийшов і почав вимагати проїхати з ними, оскільки вони шукають «осіб, які ухиляються від армії». Чоловіки у військовому також викликали поліцію.«Я пояснив, що я не призовного віку, вони мені мені кажуть, що все одно треба проїхати. Вони не пред'явили ніяких посвідчень, хамили, викликали поліцію на тій підставі, що я не хочу з ними їхати. Я теж викликав поліцію в свою чергу. У них не було моїх даних... Вони просто підходили до людей», – розповів Влад.Також він запевнив, що ніколи не був прописаний у Хмельницькій області.Повне відео інциденту чоловіка із працівниками військкомату оприлюднило місцеве видання «Типове Рівне».
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти