Війна / Донбас

Востаннє я чула чоловіка 21 червня 2016 року — дружина полоненого в «ДНР» військового

Громадське
Війна/Донбас/Востаннє я чула чоловіка 21 червня 2016 року — дружина полоненого в «ДНР» військового
Зберегти
Вигляд
lead
Дружина полоненого в «ДНР» 16 лютого 2015 року військового ЗСУ Сергія Глондаря Катерина востаннє говорила по телефону з чоловіком 21 червня 2016 року. Про це вона заявила в ефірі «Нині вже» на Громадському.

«На сьогоднішній день мій чоловік перебуває в полоні. Що можна коментувати, якщо результату переговорів немає?! Мало того, незрозумілою є позиція, яку займають міжнародні організації, задіяні в цьому процесі. От наприклад, Тоні Фріш, представник ОБСЄ, традіційно раз на рік він відвідує українських полонених на окупованій території Донецької області. Яка мета цих поїздок? Адже на сьогоднішній день немає можливості ні дзвінків, ні листів, а також стабільності передачі посилок», — сказала дружина українського полоненого.

Також Катерина Глондар повідомила, що за її інформацією, на окупованій території в полоні утримують понад сотню людей, але конкретної інформації немає.

«У нас одна вимога — звільнення наших полонених і повернення їх просто додому!» — додала дружина військовослужбовця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Діти знають, що батько є лише на фотографіях» — інтерв’ю з дружиною полоненого Сергія Глондаря

За даними Генерального Штабу (опублікували розширений звіт у 2016 році), під час бойових операцій в районі Дебальцевого загинули 136 українських військових, був поранений ще 331 солдат. Сергій Глондар та Олександр Коріньков потрапили в полон 16 лютого 2015 року — під час виходу з Дебальцевого. Вони перебувають у полоні в окупованому Донецьку вже 4 роки. Їх мали поміняти рік тому — 27 грудня 2017 року, коли відбувася великий і останній обмін полоненини, їхні дружини чекали їх вдома, але марно. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Наші чоловіки заручники там, а ми — тут» — інтерв'ю з дружиною полоненого Олександра Корінькова

Пов`язані новини