Берд Воттс (зліва), Клер Аллінсон (у центрі) та Мо О'Браєн (справа) переплили на човні 3 тисячі милі через Атлантичний океан, 30 січня 2020 року
Фото:

Atlantic Campaigns

60-річна британка Мо О'Браєн із порушенням слуху та ще двоє учасниць перепливли на човні через Атлантичний океан 3 тисячі миль — майже 5 тисяч кілометрів. Жінка стала першою людиною з порушенням слуху, яка це зробила.

Про це повідомляє BBC.

Книга рекордів Гіннеса не присуджує окремі рекорди людям з інвалідністю, але організатори запливу Atlantic Campaigns підтвердили, що Мо перша людина з порушенням слуху, яка пропливла таку дистанцію.

Також О'Браєн разом із донькою Берд Воттс та подругою Клер Аллінсон встановили рекорд — вони найшвидше серед жінок справилися з дистанцією. Учасниці пропливли 3 тисячі миль за 49 днів, 13 годин та 49 хвилин.

Протягом усіх днів жінки веслували по 4 години, а потім мали 2 години на відпочинок. Після фінішу учасниці розповіли, що їм бракувало сну.

Також Мо О’Браєн після закінчення запливу підкреслила, що почувається «полегшено», а її донька Берд сказала, що єдине, чого всі хочуть — це душ.

Мо О’Браєн мала вроджене порушення слуху, яке їй не діагностували у дитинстві, бо батьки вважали доньку «неймовірно сором'язливою».

О’Браєн почала носити слуховий апарат, коли їй було 30. З ним вона чує 30% того, що чують люди без порушення слуху. Втім, апарат не передає шуми.

Поділитись: