Всесвітня організація охорони здоров’я пропонує додаткове оподаткування солодких напоїв, що призведе до зниження рівня захворювань на ожиріння, цукровий діабет 2-го типу та карієс. Про це повідомляє ВООЗ.

Фіскальна політика, яка підвищить роздрібну ціну солодких напоїв, призведе до скорочення споживання таких продуктів на 20%, йдеться в новій доповіді ВООЗ — «Фіскальна політика щодо раціону харчування та профілактики неінфекційних захворювань».

Скорочення споживання солодких напоїв означає зниження споживання вільних цукрів (моносахаридів, що додаються до продуктів харчування, таких як сироп глюкози) і калорій в цілому, поліпшення харчування та зменшення кількості людей, що страждають від надмірної ваги, ожиріння, діабету і карієсу.

«Споживання вільних цукрів, в тому числі продуктів, таких як солодкі напої, є одним з основних факторів глобального зростання кількості людей, що страждають від ожиріння і діабету. Якщо уряди накладуть додаткові податки на такі продукти, як солодкі напої, можливо зменшити страждання і врятувати життя. Також можна скоротити витрати на охорону здоров’я і збільшити доходи, щоб вкласти кошти в медицину», — повідомляє директор Депортаменту ВООЗ с попередження неінфекційних захворювань доктор Дуглас Бетчер.

За даними ВООЗ у 2014 році понад 39% дорослих по всьому світу у віці від 18 років і старше мали надлишкову вагу. У всьому світі поширеність ожиріння зросла більш ніж у два рази в період з 1980 року. Наразі 11% чоловіків і 15% жінок страждають від цього захворювання. Крім того, 42 млн дітей у віці до 5 років мають надлишкову вагу або страждають ожирінням.

Число людей, що живуть з діабетом, також зростає — зі 108 млн в 1980 році до 422 млн в 2014 році. Хвороба була причиною 1,5 млн смертей у 2012 році.

«З гастрономічної точки зору люди не потребують цукру в своєму раціоні. ВООЗ рекомендує людям, що споживають вільні цукри, зменшити його споживання до менш ніж 5%, щоб отримати додаткову користь для здоров’я», — зазначає директор Департаменту ВООЗ з харчування для здоров’я і розвитку доктор Франческо Бранка.

Згідно з новою доповіддю ВООЗ, національні дієтичні обстеження демонструють, шо напої та продукти з високим вмістом вільних цукрів можуть бути основним джерелом непотрібних калорій в раціоні людей, особливо дітей, підлітків та молоді.

Він також вказує на те, що люди з низькими доходами та молодь є найбільш чутливими до змін цін на напої та продукти харчування, а, отже, отримають найвищі переваги для здоров’я.

Поділитись: