Війна

Вугілля на Авдіївському коксохімі вистачить на 15 діб — директор

17 лютого, 2017 12:08
Війна/Вугілля на Авдіївському коксохімі вистачить на 15 діб — директор
Зберегти
Вигляд
Запасів вугілля на Авдіївському коксохімічному заводі ​​в Донецькій області вистачить на 15 діб роботи.

Запасів вугілля на Авдіївському коксохімічному заводі ​​в Донецькій області вистачить на 15 діб роботи.

Про це повідомив генеральний директор заводу Муса Магомедов в ефірі «112 Україна».

Він зазначив, що під час обстрілу Авдіївки 16 лютого завод не постраждав, зараз працює два коксових цехи, генерується теплоенергія.

«Теплоенергію генеруємо, сподіваємося, що з вугіллям ситуація вирівнюватиметься, але поки все. ... Два коксових цехи — перший, другий працює, третій і четвертий знаходяться в консервації. Перший у нас — за залишками вугілля, є вже зміни в гіршу сторону. Але і, само собою, електроенергія», — сказав Магомедов.

За його словами, запасів вугілля на заводі залишилося приблизно на 15 діб.

Нагадаємо, 26 грудня добровольці оголосили про блокаду окупованих територій. Колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

Водночас, секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що рішення групи добровольців про блокування непідконтрольних владі України територій Донецької і Луганської областей перебуває виключно у компетенції президента України.

6 лютого на трасі під Бахмутом стались сутички учасників «блокади» з поліцією. У свою чергу, міністр із питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш вважає, що дії учасників «економічної блокади» окупованого Донбасу суперечать українському законодавству, а тому дії поліції щодо «блокадників» є абсолютно обґрунтованими.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини