14 січня Громадське опублікувало відео з камер спостереження у Лук'янівському СІЗО, яке у Facebook поширила журналістка Олена Лунькова.

14 січня Громадське опублікувало відео з камер спостереження у Лук'янівському СІЗО, яке у Facebook поширила журналістка Олена Лунькова.

На відео зафіксовано інцидент, який стався чи то між заарештованими екс-бійцями розформованої роти «Торнадо» та працівниками СІЗО, чи то між самими арештантами. Заступник начальника СІЗО Олександр Савченко підтвердив Громадському достовірність цього відео – за його словами, камера спостереження знаходилася на території 22-го посту.

Громадське опублікувало фрагмент цього відео, зазначивши, що на ньому видно, як екс-командир «Торнадо» відрізає вухо колишньому підлеглому.

Через якість відео Громадське не може стверджувати, що саме відбувається на ньому, та чи дійсно у записі фігурують зазначені особи. Редакція просить вибачення за подачу інформації, у якій не може бути впевненою. Відео із відповідним титром та описом видалено з Youtube-каналу Громадського. Журналіст та редактор, відповідальні за публікацію цього відео із таким формулюванням, понесуть адміністративну відповідальність.

Раніше Комбат «Торнадо» Онищенко заявив, що Глєбов сам собі відрізав вухо і вирішив завдати собі каліцтва через «емоції після суду».

Адвокат Володимир Якимов заявляв, що Глєбов відрізав собі вухо нібито через знущання майора Лук'янівського СІЗО.

Нагадаємо, 11 січня у Києві сталися сутички між ув'язненими та охороною в Лук’янівському СІЗО. Пізніше стало відомо, що один з «торнадівців» Максим Глєбов відрізав собі вухо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа «Торнадо»: що треба знати про підсудних та батальйон.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile