УКРАЇНА

ВВС і Громадське запустили програму новин

1 березня, 2018 16:41
УКРАЇНА/ВВС і Громадське запустили програму новин
Зберегти
Вигляд
lead
У студії Громадського телебачення в Києві та в штаб-квартирі ВВС в Лондоні 28 лютого відбувся запуск програми новин ВВС News Україна.

У студії Громадського в Києві та в штаб-квартирі ВВС в Лондоні 28 лютого відбувся запуск програми новин ВВС News Україна.

«Ми ніколи раніше не робили власної телевізійної програми новин в прямому ефірі. Ми дуже раді, що ця програма буде доступною не тільки на сайті bbc.ua та YouTube-каналі BBC News Україна, а і в прямому ефірі Громадського. Ми сподіваємося, що це дасть змогу нашим аудиторіям побачити найкращі зразки журналістики ВВС», — зазначила головна редакторка ВВС News Україна Кур'ята.

Із початком співпраці обидва медіа привітала Посол України у Великій Британії Наталя Галібаренко, яка відзначила виключну важливість якісних та незаангажованих новин.

З українського боку своїми враженнями від запуску програми новин BBC News Україна на Громадському телебаченні поділилися заступниця посла Великої Британії в Україні Хелен Фейзер та редактор Європейського регіону Всесвітньої служби ВВС Артем Лісс.

«Найголовніше, що ми показуємо: Громадське є тим інструментом, який допомагає українській аудиторії почути більше якісних новин. Бо насправді незалежних медіа в Україні не так і багато. Ми створили цю можливість, за якої інші незалежні медійники можуть використовувати наш майданчик», — зазначила голова Громадського телебачення Наталка Гуменюк. 

Голова Громадського телебачення Наталка Гуменюк Фото: Андрій Шматов

«Для мене особисто це – ще одне підтвердження, що ми є справді незалежним мовником, відповідальним мовником, який світоглядно і ціннісно рівний британській ВВС. Ми знаємо, що вони дуже вимогливі у питаннях партнерства. І для нас це теж показник — зовнішня верифікація того, що ми на правильному шляху. І я рада, що ми цього досягли», — додала Гуменюк. 

Випуски новин триватимуть 12 хвилин і виходитимуть в ефірі Громадського з понеділка по п’ятницю, о 22:00 за місцевим часом.

Громадське транслюється через супутник ASTRA 4A, онлайн та у кабельних мережах. Контент Громадського також можна знайти на hromadske.ua, у Facebook, Twitter українською @HromadskeUA, англійською @Hromadskeта російською @HromadskeRU.

На сайті ВВС News Україна представлені новини, аналітика, відеосюжети та фоторепортажі. Окрім вебсайту bbc.ua та YouTube-каналу, ВВС News Україна пропонує свій контент у Facebook, Twitter - @BBC_ua(українською) and @bbcukrainian (російською) - Google+ та Instagram.

ВВС News Україна — частина Всесвітньої служби BBC, тижнева аудиторія якої становить 269 млн.

Пов`язані новини