Життя

ВВС опублікувало інтерв'ю Обами принцу Гаррі

27 грудня, 2017 22:39
Життя/ВВС опублікувало інтерв'ю Обами принцу Гаррі
Зберегти
Вигляд
Екс-президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама вважає, що соціальні мережі «роз'їдають суспільний дискурс».

Екс-президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама вважає, що соціальні мережі «роз'їдають суспільний дискурс».

Про це він сказав в інтерв'ю на BBC Radio 4 британському принцу Гаррі, якого запросили гостьовим ведучим програми Today.

Запис співбесіди відбувся у Торонто ще у вересні, після закінчення президентського терміну Обами, проте був опублікований лише 27 грудня.

У ході розмови колишній президент сказав, що в соцмережах користувачі знайомляться лише з новинами та поглядами, що відповідають їхній точці зору.

 «Одна із загроз інтернету полягає в тому, що люди живуть у різних реальностях», — сказав Обама.

В інтерв'ю Обама не згадував ім'я свого наступника Дональда Трампа. Водночас він зазначив, що люди, які знаходяться при владі, повинні бути особливо обачними, публікуючи повідомлення в соцмережах.

Відповідаючи на питання про те, які почуття викликала в ньому передача влади Дональда Трампа, Обама сказав, що в першу чергу він думав про свою дружину Мішель і про те, що президентство не змінило теплі і близькі стосунки в родині.

Він також повідомив після відходу від влади відчуває «спокій» і загалом задоволений результатами восьми років свого президентства.

Після запису програми принц Гаррі та сам дав інтерв'ю програмі Today.

«Мені нечасто доводилося брати інтерв'ю, але це було досить цікаво, — сказав принц, — особливо брати інтерв'ю у президента Обами, хоча він сам хотів взяти інтерв'ю у мене».

Нагадаємо, прес-служба королівської родини повідомила офіційну дату одруження принца Гаррі та його нареченої Меган Маркл.

Пов`язані новини