BBC News Україна з 26 лютого запускає свою першу телевізійну програму. Випуски новин триватимуть 12 хвилин і виходитимуть в ефірі Громадського з понеділка по п’ятницю, о 22:00 за місцевим часом.

BBC News Україна з 26 лютого запускає свою першу телевізійну програму. Випуски новин триватимуть 12 хвилин і виходитимуть в ефірі Громадського з понеділка по п’ятницю, о 22:00 за місцевим часом.

Також ці новини транслюватимуться на сайті bbc.ua та на YouTube-каналі ВВС News Україна.

Випуски новин українською мовою наживо з Лондона будуть висвітлювати найважливіші українські та міжнародні події. Щоб більш наочно представляти репортажі та аналітику ВВС у галузях політики, економіки, бізнесу, спорту та культури, ведучі у лондонській студії використовуватимуть сенсорний екран.

Запуск телепрограми українською є частиною глобального розширення Всесвітньої служби ВВС у Європі, Африці та Азії, на яке британський уряд виділив грант у 291 млн фунтів.

«Цей запуск є новою віхою у розвитку контенту ВВС українською мовою. Ми раді, що завдяки співпраці з Громадським ТБ, ми зможемо запропонувати його глядачам, а також аудиторії цифрових платформ ВВС наші репортажі та аналітику про українські та світові події», — зазначає головна редакторка ВВС News Україна Ніна Кур’ята. 

Для Громадського є великою честю та гордістю бути партнером ВВС у новому проекті, зазначила виконавча директорка Громадського Катя Горчинська.

«Ми маємо спільні цінності і дуже тішимося, що наш спільний проект буде допомагати якісно інформувати українців рідною мовою», — зазначає Горчинська. 

Громадське транслюється через супутник ASTRA 4A, онлайн та у кабельних мережах. Контент Громадського також можна знайти на hromadske.ua, у Facebook, Twitter українською @HromadskeUA, англійською @Hromadske та російською @HromadskeRU.

На сайті ВВС News Україна представлені новини, аналітика, відеосюжети та фоторепортажі. Окрім вебсайту bbc.ua та YouTube-каналу, ВВС News Україна пропонує свій контент у Facebook, Twitter - @BBC_ua (українською) and @bbcukrainian (російською) - Google+ та Instagram.

ВВС News Україна — частина Всесвітньої служби BBC, тижнева аудиторія якої становить 269 млн.

Поділитись: