УКРАЇНА

Вибори до місцевих рад: у Запоріжжі фіксують підвіз виборців до дільниць

11 грудня, 2016 17:24
УКРАЇНА/Вибори до місцевих рад: у Запоріжжі фіксують підвіз виборців до дільниць
Зберегти
Вигляд
У Оріхівському районі Запорізької області спостерігачі громадянської мережі ОПОРА зафіксували підвезення виборців на одну з дільниць.

У Оріхівському районі Запорізької області спостерігачі громадянської мережі ОПОРА зафіксували підвезення виборців на одну з дільниць.

Про це повідомляється на сайті мережі.

«Спостерігачі ОПОРИ зафіксували біля виборчої дільниці №230392 в селі Мала Токмачка Оріхівского району шкільний автобус «ЕТАЛОН» з номером АР 5859СН. А на автобусній зупинці оголошення без графіку руху автобуса, в якому вказано, що «11 грудня підвезення людей до виборчої дільниці» здійснюватиметься з 8-00 до 17-00», — розповів координатор по Запорізькому регіону Дмитро Арабаджиєв.

Фото: oporaua.org

Дізнатися, хто є ініціатором підвезення людей, спостерігачам не вдалося: водій відмовився відповідати на питання.

Спостерігачі наголошують, що Закон України «Про місцеві вибори» не визначає підвезення виборців безпосередньо як правопорушення, проте така ситуація в масових проявах може відкривати можливості для низки порушень з боку організаторів такого підвезення. Наприклад, можливість проводити агітацію за когось із кандидатів, що заборонено частиною 4 статті 60 Закону.

Сьогодні у 4 районах Запорізької області проходять перші вибори в 5 територіальних громадах.

Загалом в Україні 11 грудня проходять вибори у 41 територіальній громаді.

Пов`язані новини