Політика

Вибори в Київраду: Знову до влади

Політика/Вибори в Київраду: Знову до влади
Зберегти
Вигляд

25-го травня Україна обиратиме нового президента, а в багатьох містах обиратимуть ще й мерів та депутатів. Слідство.Інфо провело власний аналіз біографій та зв’язків деяких примітних учасників виборчої кампанії.

Фаворит президентських перегонів Петро Порошенко в Києві неофіційно надає підтримку найбільшим корупціонерам, яких тільки бачила столиця.

 

Вічно молода команда Черновецького знову рветься до влади. Алла Шлапак, колишня співголова фракції блоку Черновецького у Київраді, йде в міські депутати за округом №35. Саме завдяки їй проходило розкрадання землі та майна в столиці.

 

Тепер в її офіційній біографії жодної згадки про екс-мера. Його замінила підтримка з боку Петра Порошенка. Штаб Шлапак завалений агітматеріалами бізнесмена, які розповсюджуються спільно з її власними.

 

Офіційно Порошенко і нащадки Черновецького не підтверджують свого тісного союзу. Але доказів їхньої співпраці більш ніж достатньо. Одна з працівниць команди Черновецького погодилася розповісти «Слідству-Інфо» про співпрацю зі штабом Порошенка. Каже, на роботу її брав особисто Олесь Довгий – колишня права рука Черновецького, а матеріали за кандидатів від «молодої команди» вони розповсюджували спільно з продукцією Порошенка.

Навіщо Петру Олексійовичу ганьбити  себе зв’язками з скандальною командою Черновецького? Відповідь: вони мають ефективний ресурс: «улюблені бабусі» та розгалужена мережа агітаторів. Це може гарантовано забезпечити 20% голосів на київських дільницях.

В списках інших політичних сил, теж чимало суперечливих персонажів. Поки ми вивчали  бізнесменів в списку Тимошенко, натрапили на сімейний бізнес самої Юлії Володимирівни. На 13-тому місці в списку кандидатів до Київради від Батьківщини - Микола Дацюк, заступник генерального директора компанії «УкрЛомПром».

  Ця фірма входить до холдингу «Єврофінанс Лтд.», який займається торгівлею металобрухтом по всій країні. Власник «Єврофінансу» і бос пана Дацюка – іранський бізнесмен Алі Омран. Згідно даних Форбс-Україна, два роки тому Омран продав 40% металобрухтової імперії народному депутату Юрію Іванющенко. Останній більш відомий як Юра Єнакієвський і є одним з найближчих соратників екс-президента Януковича.

 

Також, згідно даних Єдиного державного реєстру, за цими ж телефонами і адресою розміщується компанія «Євроекоальянс», що займається переробкою сміття. Половина цієї фірми належить родині Юлії Тимошенко, а саме – доньці Євгенії, чоловікові Олександру, матері – Людмилі Телегіній та дніпропетровському нотаріусу Олені Шрамко.

 

Всі вони, згідно держреєстру, внесли в статутний капітал контролюючої компанії «Геофорс» - по одному мільйону гривень. Сам же «металобрухтовій» бізнесмен Дацюк – тривалий час очолює Дарницьку районну організацію столичної Батьківщини. Слідство.Інфо триває. Дивіться далі – розслідування моїх колег.

Пов`язані новини