Політика

Вибори в Маріуполі: ЦВК припинила повноваження трьох членів міськвиборчкому

Політика/Вибори в Маріуполі: ЦВК припинила повноваження трьох членів міськвиборчкому
Зберегти
Вигляд

Під час засідання Маріупольської міської виборчої комісії один із членів заявив про порушення під час видачі бюлетенів. Через таке «протистояння» голові ТВК Тетяній Недавній довелося закрити засідання.

20:45 Центральна виборча комісія під час чергового засідання достроково припинила повноваження трьох членів Маріупольської міської виборчої комісії: Ігоря Кучеренка, Дениса Гаврилова та Єлизавети Іщенко.

19:50 Як повідомила у програмі «Громадское на русском» журналіст DW Анастасія Магазова, до сьогодні усі засідання ТВК проходили без конфліктів.

«До сьогоднішнього дня голосування в ТВК відбувалися без жодних проблем. Сьогодні о п’ятій розпочалося чергове засідання, де в принципі один із членів, який представляє групу «Демократичні сили» сказав, що треба терміново змінити всіх членів районних виборчих комісій <… > Виходить, що міська комісія висловлює недовіру до районних комісій. Представник «Батьківщини» (Денис Гаврилов – ред.) стверджує, що міська комісія не контролювала видачу бюлетнів, хоча саму видачу контролювала ЦВК», – зазначила журналіст.

Водночас про порушення під час видачі бюлетенів не заявляли ані представники громадських організацій, ані ОБСЄ.

Як зазначив координатор кампанії громадського спостереження за місцевими виборами ГМ ОПОРА у Донецькій області Сергій Ткаченко в коментарі УП, те, відбулося під час засідання ТВК лиш вкотре продемонструвало політичне протистояння між її членами. При цьому він наголосив, що на даному засіданні ТВК мала розглядати «технічні питання» і на процес виборів це ніяк не вплине. 

Пов`язані новини