Світ

Вибори в Угорщині, втрачені мільярди російських олігархів та свідчення Цукерберга

10 квітня, 2018 23:43
Світ/Вибори в Угорщині, втрачені мільярди російських олігархів та свідчення Цукерберга
Зберегти
Вигляд
Результати виборів в Угорщині — головна тема програми «Громадське Світ», яка вийде в ефір сьогодні о 21:00.

Новий термін угорського прем’єра Віктора Орбана — чим він загрожує його країні та всій Європі? Результати виборів в Угорщині — головна тема програми «Громадське Світ», яка вийде в ефір сьогодні о 21:00. Про виклики, які несе перемога партії «Фідес» ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме з гостем, аналітиком центру «Нова Європа» Сергієм Солодким.

Крім того у програмі:

  • Санкції діють! Російські олігархи втрачають мільярди — чи відверне це їх від Кремля?
  • Отруйна дверна клямка: нові подробиці справи Скрипаля
  • Винен чи невинен? Керівництво Facebook відповідає на звинувачення у зловживанні даними користувачів — пряма трансляція на Громадському

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини