УКРАЇНА

Вибух авто у Києві: поліція розглядає справу як вбивство

28 квітня, 2018 14:30
УКРАЇНА/Вибух авто у Києві: поліція розглядає справу як вбивство
Зберегти
Вигляд
Правоохоронці розглядають дві версії вибуху гранати в автомобілі у Дарницькому районі Києва, унаслідок чого один чоловік загинув, ще один дістав поранень.

Правоохоронці розглядають дві версії вибуху гранати в автомобілі у Дарницькому районі Києва, унаслідок чого один чоловік загинув, ще один дістав поранень.

Про це повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

«Граната вибухнула безпосередньо в авто, є кілька свідків цього. Подію кваліфіковано за ч. 2 ст. 115 КК — «умисне вбивство», — зазначив він. 

За його словами, розглядається кілька версій: замах на вбивство двох осіб — тобто хтось закинув гранату в автомобіль, а також версія необережного поводження із вибуховими речовинами, що призвело до смерті та травмування людей.

Як повідомили слідчі, особи, які перебували в автомобілі, були знайомі між собою.

«Ці люди (учасники інциденту — ред.) — кияни, знайомі між собою... Вибух автомобіля пролунав через кілька секунд, коли один з них сів в авто і вони поїхали. Зі слів свідків, після вибуху до автомобіля ніхто не наближався і з нього не виходив. Інші обставини з'ясовуються», — зазначив Крищенко.

Крищенко також повідомив, що потерпілого прооперували. Унаслідок вибуху він отримав тяжкі поранення, тому поки слідчі не мали змоги з ним поспілкуватися.

Нагадаємо, у ніч на 28 квітня у Дарницькому районі Києва унаслідок вибуху автомобіля одна людина загинула, ще одна постраждала.

Пов`язані новини