За фактом вибуху біля магазину в Харкові, внаслідок якого постраждали двоє осіб, поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Хуліганство».

За фактом вибуху біля магазину в Харкові, внаслідок якого постраждали двоє осіб, поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Хуліганство».

Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Олег Бех, передає «MediaPort».

Водночас у поліції не виключають, що справа може бути перекваліфікована.

«Ми зараз висунули вже кілька версій. Одна з них — це можливий конфлікт, який у власника аптеки є за попереднім місцем роботи. Можливо, були й інші моменти, ми зараз проводимо розслідування», — сказав Бех.

За його словами, металевий предмет лежав в мішку біля сходів, що ведуть до входу в аптеку. Мішок відкрила жінка, яка займалася прибиранням в аптеці, стався вибух.

Експерти вважають, що це, можливо, ручна граната спрямованої дії. Також біля гранати знаходився великий підшипник.

«Тобто ми розуміємо, що, швидше за все, вибух був розрахований на те, щоб були набагато більші пошкодження», — заявив Бех.

Він також додав, що правоохоронці виключають версію теракту.

Нагадаємо, 29 січня у Харкові на вулиці Клочківській стався вибух біля магазину.

Внаслідок події до лікарні доставлено 53-річну жінку із попереднім діагнозом рвана рана стегна та хлопчика 2016 року народження із рваною раною правої надбрівної області.

Наразі їхньому життю нічого не загрожує.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile