На Яворівському полігоні на Львівщині троє військовослужбовців отримали поранення в результаті спрацювання вибухового пристрою. Про це повідомляє прес-служба  Залізної бригади у мережі Facebook.

Інцидент стався 1 жовтня, йдеться у повідомленні. Під час проведення тактичних навчань без бойової стрільби, гранатометник механізованого взводу виявив на тактичному полі невідомий предмет та підняв його.

Наразі встановлено, що з невідомих причин даний предмет вибухнув, внаслідок чого було поранено трьох військовослужбовців. Поранених шпиталізовано, загроз їх життю немає.

У військовій частині проводять службове розслідування. За попередніми даними відомо, що військовослужбовці знехтували заходами безпеки.

Це вже не перший інцидент, що стався на Яворівському полігоні за цей рік. Нагадаємо, 5 травня під час проведення навчальних стрільб із гранатомету відбувся розрив снаряда, внаслідок чого троє військовослужбовців отримали поранення. Один з них помер у військовому шпиталі. Ще один військовослужбовець під час навчань загинув на полігоні 17 вересня.

Поділитись: