Вибух під товарним потягом у Запорізькій області кваліфіковано як теракт. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

«Наразі, вибух на залізниці в Запорізькій області кваліфіковано як терористичний акт. За попередніми даними, спрацював закладений терористами вибуховий прилад, ймовірно, фугас. Даних про жертви та потерпілих, на цей час, нема. Район аварії оточено. На місці події тривають слідчо-оперативні заходи. Там перебувають спецгрупи МВС, СБУ, ГПУ, керівництво силових структур в Запорізькій області», - зазначив він.

За попередніми висновками експертів, потужність закладеного вибухового пристрою під залізничним мостом складала близько 100 кг в тротиловому еквіваленті. В результаті диверсії, з рейок зійшло і пошкоджено 18 з 55 вагонів товарного потягу з залізною рудою, написав Шкіряк у FB.

 

Нагадаємо, що вчора у Запорізькій області підірвали міст під товарним потягом, який їхав до Волновахи.

Як повідомили Громадському.Запоріжжя в «Укрзалізниці», вночі у цьому напрямку мав пройти потяг з військовою технікою на Донбас. Знищений міст обірвав останню залізничну гілку, що з'єднувала південь Донецької області (Волноваха, Маріуполь) з підконтрольною Україні територією.

Зараз на місці підриву колії в Запорізькій області працюють вибухотехніки та представники ‪ОБСЄ.

 

Вчора стало відомо, що у зв’язку з підривом колії та пошкодженням мосту на перегоні Камиш Зоря – Розівка ДП «Донецька залізниця» на Запорізьку область поширені контртерористичні заходи.

/фото Громадське.Запоріжжя

Поділитись: