Троє дітей дістали поранення внаслідок вибуху невідомого предмета ввечері, 6 лютого у Красногорівці на Донеччині.

Троє дітей дістали поранення внаслідок вибуху невідомого предмета ввечері, 6 лютого у Красногорівці на Донеччині.

Про це повідомив голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський у Facebook.

«Страшна подія трапилася учора ввечері, близько 21-ї години, у Красногорівці. Двоє молодших дітей знайшли на вулиці невідомий предмет і гралися з ним, старша дівчина сиділа спиною до малечі», — написав він.

Жебрівський зазначив, що за даними заступниці голови Мар'їнської РДА Тетяни Збуцької, коли предмет вибухнув, старша дівчинка дістала відносно легкі осколкові поранення грудної клітини, сідниць та гомілки.

«Малеча ж отримала важкі ушкодження: хлопчику пошкодило внутрішні органи та відірвало три пальці на лівій руці, найменшій дівчинці відірвало палець на правій руці та також пошкодило внутрішні органи», — додав він.

За словами Жебрівського, зараз усі троє дітей перебувають у лікарні. «Вони забезпечені усім необхідним лікуванням. Менші діти потребують спеціалізованої допомоги дитячого хірурга — відповідний фахівець прибув з Дніпра», — зазначив він.

Пізніше Жебрівський повідомив, що стан старшої дівчинки задовільний. Хлопчика прооперували лікарі, він залишається в обласній травматологічній лікарні, стан його здоров`я оцінюють як середнього ступеня важкості. Найменша дівчинка у важкому стані, наразі вирішується питання щодо транспортування її до Дніпра.

/Марина Балан

Раніше стало відомо, що протягом доби у зоні бойових дій на Донбасі поранення дістали 3 українських військових, ще один отримав бойову травму.

Поділитись: