Загалом підозрюваним інкримінують 27 злочинів та вчинення шести терористичних актів.

Поліція скерувала до суду обвинувальний акт щодо двох підозрюваних у вчиненні вибуху в Києві на Грушевського 24 серпня 2017 року. Загалом підозрюваним інкримінують 27 злочинів та вчинення шести терористичних актів.

Про це повідомляє прес-служба Національної полції.

До суду скерували обвинувальний акт щодо організатора та одного з виконавців злочинів. Їм загрожує до 15 років ув’язнення.

Зазначається, що поліція затримала трьох чоловіків 30-40 років наприкінці 2017 року. За версією правоохоронців, чоловіки разом з іншими особами організували злочинну групу для вчинення в Україні тяжких та особливо тяжких злочинів.

Слідчі встановили причетність цієї групи до трьох злочинів, спрямованих на розпалювання національної та релігійної ворожнечі. Учасникам угруповання інкримінують осквернення та знищення релігійних святинь та пошкодження об’єктів культурної спадщини.

24 серпня на вулиці Грушевського між будівлею Кабміну і стадіоном «Динамо» імені Валерія Лобановського стався вибух, постраждала  родина з трьох людей.

Згодом з’ясувалося, що поранено родичів командира роти снайперів 79-ї окремої десантно-штурмової бригади високомобільних десантних військ ЗСУ, капітана Валерія Чибінєєва.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що в цій справі вже є підозрювані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибух біля Кабміну в Києві: що відомо.

 

Поділитись: