УКРАЇНА

Телефонна провокація проти Порошенка спрямована на зрив резолюції в ООН — МЗС

УКРАЇНА/Телефонна провокація проти Порошенка спрямована на зрив резолюції в ООН — МЗС
Зберегти
Вигляд
lead
Спланована провокація щодо телефонної розмови між президентом України Петром Порошенко і президентом Киргизстану Алмазбеком Атамбаєвим мала на меті перешкоджання просуванню українською стороною в ООН важливої ініціативи з прав людини в Криму

Спланована провокація щодо телефонної розмови між президентом України Петром Порошенко і президентом Киргизстану Алмазбеком Атамбаєвим мала на меті перешкоджання просуванню українською стороною в ООН важливої ініціативи з прав людини в Криму.

«У президента України була запланована низка телефонних розмов з метою просування в ООН проекту Резолюції щодо порушення прав людини в Криму, включаючи розмову з президентом Республіки Киргизстан. Інформація щодо спланованої провокації зараз перевіряється українською та киргизькою сторонами», — заявила речниця МЗС України Мар'яна Беца.

За її словами, обставини, включаючи технічні, зараз з’ясовуються. Проте очевидно, що подібні дії мали на меті перешкоджання просуванню України в ООН важливої ініціативи по Криму.

Також Беца зазначила, що про дану перевірку було домовлено під час телефонної розмови між міністрами закордонних справ України і Киргизстану.

Нагадаємо, раніше з офіційного сайту президента України Петра Порошенка видалили новину про його розмову з президентом Киргизстану Алмазбеком Атамбаєвим.

Пов`язані новини