Життя

Вийшов трейлер фільму Анжеліни Джолі про геноцид у Камбоджі

3 липня, 2018 13:15
Життя/Вийшов трейлер фільму Анжеліни Джолі про геноцид у Камбоджі
Зберегти
Вигляд
Американська акторка та режисерка Анджеліна Джолі екранізувала біографічну повість камбоджійської письменниці та правозахисниці Лун Ун «Спочатку вони вбили мого батька».

Американська акторка та режисерка Анджеліна Джолі екранізувала біографічну повість камбоджійської письменниці та правозахисниці Лун Ун «Спочатку вони вбили мого батька».

Перший офіційний трейлер оприлюднено на Netflix.

Відео: Youtube/Netflix

Фільм знятий за спогадами письменниці, що розповідає про кривавий режим червоних кхмерів.

Головній героїні Лун Ун було п’ять років, коли кхмери почали криваві розправи. Дівчинка потрапила до табору підготовки майбутніх солдатів та мала стати дитиною-воїном, здатним деморалізувати противника і нанести удар.

Братів і сестер Ун вивезли до трудових таборів, де з ранку до ночі дітей змушували важко працювати.

Джолі познайомилася з Лун у 2002 році під час гуманітарної місії у Камбоджі, після чого вирішила зняти картину, пише Bird in flight. Також акторка зазначала, що на створення фільму її надихнув син Меддокс, який народився в Камбоджі і усиновлений у 2002-му.

Нагадаємо, що нещодавно Джолі звинувачували в жорстокому поводженні з камбоджійськими дітьми під час кастингу до фільму.

На цей кастинг були запрошені здебільшого вихованці притулків та мешканці найбідніших районів. Перед ними клали на стіл кілька купюр і пропонували їх вкрасти. Після цього Джолі «ловила злодія», і тому пропонувалося щось вигадати аби пояснити, навіщо йому потрібні ці гроші.

Сама Джолі в інтерв’ю виданню Vanity Fair заперечила подібні звинувачення, вказавши, що «сама думка про те, що знімальна група стрічки спочатку давала дітям гроші, а потім їх відбирала, проганяючи дітей геть», неприйнятна і є вигадкою.

За її словами, все було «з точністю до навпаки: дітям, задіяним в роботі над фільмом, намагалися забезпечити максимальної комфорт, оточивши їх увагою і турботою. Навіть після того, як зйомки картини завершилися».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини