УКРАЇНА

Виконком СНД не отримував офіційних повідомлень про вихід України

23 квітня, 2018 17:39
УКРАЇНА/Виконком СНД не отримував офіційних повідомлень про вихід України
Зберегти
Вигляд
Виконавчий комітет Співдружності незалежних держав не отримував жодного офіційного повідомлення щодо виходу України з організації

Виконавчий комітет Співдружності незалежних держав не отримував жодного офіційного повідомлення щодо виходу України з організації.

Про це повідомив Сергій Лебедєв, голова Виконавчого комітету СНД, передає «Інтерфакс».

«Офіційно заявляю, що жодних повідомлень, офіційних звернень в органи СНД від України не надходило», — повідомив Лебедєв на прес-конференції у Мінську.

Він також зазначив, що йому досі не вдалось обговорити з представниками України рішення про вихід, а його листи та звернення щодо цього залишилися без відповіді.

Лебедєв також сказав, що більшість країн СНД схильні вважати, що вихід України зі співдружності «не піде на користь ані самій Україні, ані іншим країнам-членам організації».

Нагадаємо, 12 квітня Порошенко запропонував офіційно припинити участь України у статутних органах СНД. Він також заявив про необхідність інвентаризації всієї нормативно-правової бази, створеною Україною в рамках СНД, на предмет відповідності національним інтересам держави.

Пізніше представниця президента у Верховні Раді Ірина Луценко зазначила, що пропозиція Порошенка передбачає збереження вигідних для України угод щодо співробітництва з СНД.

Пов`язані новини