Викрадачу мотоцикла брата депутата від БПП Мустафи Найєма — Масі Найєма — призначили покарання за злочин у вигляді штрафу та волонтерської роботи.

Викрадачу мотоцикла брата депутата від БПП Мустафи Найєма — Масі Найєма — призначили покарання за злочин у вигляді штрафу та волонтерської роботи.

Про це повідомив сам Масі Найєм.

«Сьогодні підписали угоду про примирення із підозрюваним у крадіжці мого мотоциклу. Підозрюваний погодився. На мою думку саме таке покарання дійсно може змінити людину», — написав він у Facebook.

Викрадач відповідно до ч.1 статті 289 Кримінального кодексу(Незаконне заволодіння транспортним засобом) повинен буде сплатити штраф у розмірі 17 тисяч гривень. Ці гроші підуть на рахунок держави.

Також відповідно до домовленостей, викрадачу призначили роботи на волонтерських засадах у головному військовому клінічному госпіталі протягом 30 днів.

Нагадаємо, що 11 травня під будівлею Апеляційного суду в Києві викрали мотоцикл брата депутата від «Блоку Петра Порошенка» Мустафи Найєма Масі. 

Вже 13 травня у Києві затримали чоловіка, який вкрав мотоцикл.

У коментарі Громадському Масі Найєм додав, що не пов’язує викрадення мотоцикла з нападом на його брата Мустафу Найєма у Києві, що стався двома тижнями раніше.

Пізніше поліція Києва офіційно повідомила про затримання крадія — ним виявився киянин 1986 року народження. Він викрав мотоцикл, «скориставшись можливістю», адже Масі Найєм залишив ключі у припаркованому транспортному засобі.

Поділитись: