На вбитого адвоката Юрія Грабовського викрадачі силоміць надягнули браслет із вибухівкою. Це зробили для того, щоб він не зміг повідомити про своє місце знаходження. Про це заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, передає кореспондент Громадського.

«Хочу сказати, що був зафіксований спеціальний браслет на нозі Грабовського, який одягався на адвоката. Це браслет з вибухівкою. І в разі будь-якої спроби втечі чи повідомлення про його місцезнаходження — вони погрожували активувати вибухівку», – сказав Матіос.

Також військовий прокурор повідомив про деталі загибелі адвоката. Зокрема, що Грабовський був убитий «насильницькою смертю із дострілюванням вогнепальною зброєю».

«Пізніше, перший затриманий нами підозрюваний підтвердив, що здійснював постріли в нього», — зазначив Матіос.

Також він додав, що до розслідування були залучені працівники СБУ, які свого часу знайшли Олексія Пукача, звинуваченого у причетності до вбивства українського журналіста Георгія Гонгадзе в 2000 році.

Нагадаємо, що сьогодні колишнього адвоката російського спецпризначенця Алєксандрова Юрія Гравбовського знайшли вбитим. Військова прокуратура повідомила, що один з підозрюваних вказав місце знаходження тіла адвоката.

9 березня Голосіївський суд переніс розгляд справи Єрофеєва і Александрова через те, що на засідання не з’явився один з адвокатів. Пізніше, управління поліції України в Одеській області оголосило про розшук зниклого Грабовського.

СБУ заявила про затримання причетного до зникнення Юрія Грабовського. За словами головного військового прокурора Анатолія Матіоса, основною версією зникнення адвоката вважається інсценування викрадення.

Поділитись: