Обвинувачену у викраденні у Києві немовляти дівчину засудили до 2 років перебування у колонії-поселенні.

Обвинувачену у викраденні у Києві немовляти дівчину засудили до 2 років перебування у колонії-поселенні.

Про це Громадському повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

За її словами, під часу судового розгляду 21-річна обвинувачена повністю визнала свою вину та просила суд звільнити її від відбування покарання із встановленням іспитового строку.

Прокуратура, враховуючи обставини справи, тяжкість злочину, передбаченого ч.2 ст.146 КК України, а також особу обвинуваченої, просила суд призначити їй покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки.

«Однак, суд першої інстанції виніс рішення, яким засудив зловмисницю до обмеження волі строком на 2 роки», — повідомила Максимець.

«Це реальне покарання, але у вигляді обмеження волі. Це передбачено санкцією статті. Тобто відбувати покарання вона буде у виправному закладі відкритого типу. Тобто на території колонії-поселення», — додала вона.

У прокуратурі допускають можливість внесення апеляційної скарги на вказаний вирок після вивчення судового рішення.

Нагадаємо, 20 жовтня минулого року в Києві викрали двомісячну дитину із садочка. Інцидент стався, коли батько дитини пішов забирати старшу доньку із садка. 

Уже наступного дня, 21 жовтня, поліція повідомила про затримання підозрюваних у викраденні немовляти, подружжя з Вишгорода. Того ж дня прокуратура повідомила 20-річній киянці про підозру.

Згодом підозрювану у викраденні дитини в Києві взяли під домашній арешт.

Поділитись: