Світ

Викрадення картини Бенксі з виставки у Торонто зафільмували на відео

2 липня, 2018 16:07
Світ/Викрадення картини Бенксі з виставки у Торонто зафільмували на відео
Зберегти
Вигляд
У Торонто з виставки викрали картину художника Бенксі «Мисливці за візками», злочинця зафільмували на відео.

У Торонто з виставки викрали картину художника Бенксі «Мисливці за візками», злочинця зафільмували на відео.

На кадрах з камер відеоспостереження, оприлюдених місцевою поліцією, видно, як чоловік у чорній куртці, камуфляжній кепці та з хусткою на обличчі зайшов до приміщення, зняв картину зі стіни і безперешкодно пішов.

Зазначається, що викрадення сталося за кілька годин до офіційного відкриття експозиції. 

Експерти оцінюють вартість картини у 45 тисяч доларів.

За інформацією телеканалу CBC News., вартість представлених на виставці робіт становить 35 мільйонів доларів.

Бенксі  — псевдонім англійського андерграундного художника графіті , політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена. Навколо його біографії та справжнього імені точиться багато суперечок. Згідно з найпоширенішими версіями, його справжнє ім'я — Роберт або Робін Бенкс.

Графіті Бенксі стали з'являтися на вулицях з початку 1990 років. Нині його роботи оцінюються у мільйони доларів і значно збільшують вартість нерухомості, на яких розміщені.

Додамо, раніше британський журналіст Крейг Вільямс припустив, що за маскою Бенксі ховається Роберт Дель Ная — один із засновників та учасників групи Massive Attack. Вільямс влаштував власне розслідування і встановив, що вуличні малюнки художника з'являлися в місцях гастролей колективу.

Нагадаємо, 25 травня чоловік стовпчиком огорожі розбив скло і пошкодив полотно та раму картини Іллі Рєпіна «Іван Грозний і син його Іван». Згодом свій вчинок чоловік пояснив станом алкогольним сп'янінням. Зараз твір мистецтва знаходиться на реставрації, а проти чоловіка порушено кримінальну справу.

Згодом, головна хранителька галереї Тетяна Городкова заявила, що Пошкоджена картина не була застрахована.

У зв'язку з інцидентом,  директорка Третьяковської галереї Зельфіра Трегулова висловила вимогу прибрати алкоголь з ресторану поруч з музеєм.

Більше про:
# Торонто
# Бенксі
Пов`язані новини