Життя

Винахіднику Мадсену висунули звинувачення в убивстві журналістки

16 січня, 2018 17:12
Життя/Винахіднику Мадсену висунули звинувачення в убивстві журналістки
Зберегти
Вигляд
Данські слідчі висунули остаточне звинувачення винахіднику і капітану підводного човна «Наутілус» Петеру Мадсену.

Данські слідчі висунули остаточне звинувачення винахіднику і капітану підводного човна «Наутілус» Петеру Мадсену.

Про це повідомляє поліція Копенгагена.

Його звинувачують у вбивстві шведської журналістки Кім Валль, насильницьких діях сексуального характеру (з обтяжуючими обставинами) і розчленуванні тіла.

Слідство вважає, що Мадсен заздалегідь спланував вбивство. Точний спосіб убивства невідомий, але імовірно капітан задушив журналістку або перерізав їй горло.

Що за дії сексуального характеру він здійснював і чи була Валль у цей момент ще жива, не уточнюється.

Звинувачення має намір вимагати для Мадсена довічного ув'язнення — смертної кари в Данії немає. Розглядається також питання про примусове лікування за підсумками психіатричного обстеження. Звинувачення також має намір конфіскувати підводний човен «Наутілус» для подальшого знищення.

«Це дуже незвичайна і вкрай жорстока справа з трагічними наслідками для Кім Валль та її рідних. Справа викликала неймовірний інтерес. Але ми сподіваємося на розуміння преси, що інші докази повинні бути представлені в суді, а не в ЗМІ», — заявив прокурор з особливих справ Якоб Бух-Йеспен.

Підводний човен Nautilus, побудований винахідником Петером Мадсеном, вийшов з Копенгагена ввечері 10 серпня. На борту були двоє людей: Медсен і журналістка Валль, яка працювала над репортажем про винахідника.

Коли човен затонув, Мадсен заявив, що журналістка загинула внаслідок нещасного випадку й він поховав її в морі. Пізніше Медсен зізнався у розчленуванні Валль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смертельна субмарина: що відомо про загибель шведської журналістки Кім Валль.

Човен Nautilus затонув у водах на південь від Копенгагена 11 серпня. 13 серпня рятувальники підняли його на поверхню. Журналістки Кім Валль на борту не було.

Жіноче тіло без голови та кінцівок знайшли 22 серпня, воно належало Кім Валль.

Пов`язані новини