Житель села Ольша під російським містом Смоленськ, підозрюваний у вбивстві як мінімум двох осіб і пораненні трьох, спробував накласти на себе руки під час затримання і помер в реанімації

Житель села Ольша під російським містом Смоленськ, підозрюваний у вбивстві як мінімум двох осіб і пораненні трьох, спробував накласти на себе руки під час затримання і помер в реанімації.

Про це повідомляє «Интерфакс».

Як повідомили представники слідчого управління по Смоленській області, місцевий мешканець підпалив власний будинок, в якому ймовірно знаходилось тіло його загиблої матері, вийшов на вулицю і підпалив будинок сусіда, а його самого застрелив з автомату Калашникова.

Потім чоловік почав безладну стрілянину, уразивши насмерть іншого мешканця села.

Після того, як поблизу з'явилися пожежники, він обстріляв і їх. В результаті троє співробітників Міністерства надзвичайних ситуацій отримали поранення. Наразі їх госпіталізовано.

При затриманні поліцією, стрілець спробував накласти на себе руки.

«Він вистрілив в себе з свого автомата. Він був доставлений в реанімаційне відділення обласної клінічної лікарні, де помер», — повідомила представниця слідчого управління Ніна Васількова.

Поділитись: