Світ

Винуватця теракту в Стокгольмі засудили до довічного ув’язнення

7 червня, 2018 20:16
Світ/Винуватця теракту в Стокгольмі засудили до довічного ув’язнення
Зберегти
Вигляд
Громадянина Узбекистану Рахмата Акілова засудили до довічного ув’язнення за звинуваченням у теракті в Стокгольмі, коли вантажівка в’їхала у натовп людей.

Громадянина Узбекистану Рахмата Акілова засудили до довічного ув’язнення за звинуваченням у теракті в Стокгольмі, коли вантажівка в’їхала у натовп людей.

Про це повідомляє ВВС.

Перед терактом у столиці Швеції 40-річний Акілов висловлював підтримку радикальному ісламістському угрупованню «Ісламська держава».

Оскільки «Ісламська держава» не взяла на себе відповідальності за теракт, прокурорам у справі Акілова доводилося шукати докази винуватості Акілова та того, що він планував завдати шкоди державі.

З місця теракту Акілов втік, однак його затримали. Пізніше він зізнався поліції у скоєному. Він у 2014 році виїхав з Узбекистану до Швеції у 2014 році в пошуках притулку в Європі. У грудні 2016 року країна надала Акілову 4 тижні, аби він залишив Швецію.

7 квітня 2017 року в центрі Стокгольма вантажівка в'їхала в натовп людей. В результаті атаки за останніми даними, загинули чотири людини, 15 постраждали.

Поліція повідомила про затримання однієї людини, яку вважають водієм вантажівки. Пізніше стало відомо, що затриманий –громадянин Узбекистану.

Громадянин Узбекистану Акілов визнав провину за теракт у Стокгольмі під час слухань у суді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Storymap про 5 терактів, коли авто скеровувалось у натовп перехожих на вулиці.

Пов`язані новини