Війна

Випускники військових кафедр служитимуть півтора роки в ЗСУ

5 січня, 2017 18:06
Війна/Випускники військових кафедр служитимуть півтора роки в ЗСУ
Зберегти
Вигляд
lead
Система з добору офіцерських кадрів буде спрямована на забезпечення бойових частин ЗСУ

Офіцери запасу, які отримали звання на військовій кафедрі, будуть проходити службу в Збройних силах України протягом 18 місяців. Про це заявив начальник Генерального штабу Віктор Муженко, повідомляє прес-служба Міноборони.

Зазначається, що система з добору офіцерських кадрів буде спрямована на забезпечення бойових частин ЗСУ.

«Нам необхідно систематизувати дані про офіцерів запасу, здатних проходити військову службу. Зокрема, це стосується людей, які не служили, але мають вищу освіту та отримали військові звання офіцерів запасу», — сказав начальник Генштабу.

За його словами, щорічно такі офіцерські звання отримують 9-10 тисяч осіб.

«Це потужний ресурс, який повинен ефективно використовуватися», — додав він.

Як повідомив заступник начальника головного управління персоналом Генштабу Марк Андрусяк, до лав ЗСУ закликатимуть лише офіцерів запасу до 43 років.

«Це аналог строкової військової служби, але до неї будуть залучатися громадяни України, які закінчили кафедру військової підготовки, отримали первинні військові звання молодшого лейтенанта запасу, віком до 43 років, які не проходили військової служби», — зазначив він.

Нагадаємо, закон «Про військовий обов'язок і військову службу» передбачає, що у разі потреби офіцери запасу за наказом Міністра оборони України підлягають призову для проходження військової служби осіб офіцерського складу.

Пов`язані новини